דירות קבלן הן בדרך כלל הדירות הפשוטות ביותר שקיימות. דירות קבלן הן דירות בסיס – הן מתוכננות בצורה בסיסית ופשוטה, מרוהטות בפריטי הבסיס הפשוטים ביותר, ללא עיצוב מיוחד וללא חומרי גלם איכותיים. הן לבנות, חלקות ולא מעוצבות, והן נועדו להיות הבסיס הזול ביותר האפשרי. כאשר רוכשים דירת קבלן, כמובן, ניתן לערוך בה שינויים, ולעצב אותה על פי הטעם האישי של בני הבית החדשים.

עיצוב דירות קבלן

כאשר רוכשים דירות קבלן, ניתן לזנוח את הטעם הפשטני אשר מנחה את הבנייה מלכתחילה, ולהשקיע בדירה טעם אישי, עיצוב ייחודי, חומרים איכותיים וכן הלאה. עיצוב דירות קבלן מקיף את כל חדרי הבית, ומעלה אותן בדרגה, מן הפשטות הלבנה והחיוורת של דירת המקור, לחדר מעוצב, איכותי ונאה על פי הסגנון של בעלי הבית. חדרי שינה, חדרי ילדים, סלונים, חדרי אמבטיה ושירותים וכמובן מטבחים – כולם יכולים לקבל מגע עיצובי מחודש, לזנוח את המראה הפשוט והזול שהעניק להם הקבלן וליהנות ממראה נאה, יוקרתי ואיכותי.

מטבח קלאסי

מטבח של דירות קבלן הוא לרוב מטבח פשוט מאד, עם ארונות פורמייקה לבנים פשוטים, לעיתים ללא ארונות עליונים כלל, עם כיורים בסיסיים ומקום מוגדר עבור מקרר סטנדרטי ותנור רגיל. עיצוב של מטבחים מדירות קבלן דורש תכנון מחודש של המטבח, וכמובן בחירה של כל רהיטי המטבח, על מנת לעצב אותו מחדש. לאנשים אשר אוהבים מטבח קלאסי, למשל, ניתן לעצב את המטבח באמצעות ארונות עץ טבעי בהירים או כהים, בסגנון קלאסי נעים, ליצור משטחי עבודה משיש קיסר איכותי בצבע תואם, ולהתאים, כמובן, גם ידיות ופרזול ברמה גבוהה. ניתן לעצב מטבח קלאסי עם תנור בילט-אין חדשני, או עם תנור קלאסי רגיל, וליהנות מעיצוב נאה של המטבח כולו.

איך לבחור צבעים וחומרים

על מנת לעצב מטבח קלאסי מדירות קבלן, מומלץ מאד לבחור בצבעים קלאסיים. מטבח קלאסי יהיה לרוב מעוצב בצבעי עץ טבעי, לרוב בהירים ונעימים לעין, ללא צבעים עזים מאד או כהים מאד. מומלץ לבחור גם בחיפוי קירות חלק, למראה קלאסי ונעים.