כאשר אנחנו עוברים דירות לא תמיד אנחנו נכנסים לבית חדש מהניילון. לעיתים אנחנו בוחרים בבית ישן המתאים לנו מבחינת שאר השיקולים. איך בכל זאת נדאג לעצב אותו ולחדש אותו במעט כדי להרגיש את תחושת הרעננות והביתיות החמימה שלנו.

מזל טוב. עברתם דירה. לא משנה מאיזו סיבה אנחנו עוברים דירה, יש במעבר משהו מרענן ושונה. התחלות חדשות והזדמנויות לשינוי וסידור מחדש של הפריטים בבית.

פעמים רבות אנחנו עוברים לדירה שאיננה חדשה, וכבר רואים עליה את השנים. הן מבחינת העיצוב והן מבחינת המראה הכללי. אין צורך להיבהל או להילחץ מהמראה הראשוני של הבית שאליו נכנסתם. דעו לכם כי ישנה אפשרות לחדש ולרענן את הבית גם בלי לעשות שיפוץ מסיבי של עשרות אלפי שקלים ובלי להוציא סכום כסף רב מידי.

אפשר לעבור בכל חדר ולראות האם בכולם אנחנו רוצים להשקיע או שיש חדרים שבהם העובדה שהדירה ישנה לא כל כך משמעותית. לעיתים נראה כי חידוש מטבחים או חדרי השירותים יכולים לחולל שינוי משמעותי במראה הבית כולו.

נגיעות קטנות אך משמעותיות, למצוא את המוקדים המשמעותיים של הבית

כפי שציינו, ניתן לבחור מוקדים מסוימים ובהם לבצע את החידושים. מטבח, סלון, שירותים, אלו המקומות שלרוב נרצה להדגיש את המראה המרענן.

בשירותים ניתן לחשוב על חידוש המקלחון או ארון האמבטיה אם הוא מתפרק. אבל אם סך הכל המצב נראה סביר ניתן רק לקנות וילון מרענן, שטיחון חמוד ואביזרים שונים לריענון וכבר חדר האמבטיה יראה חדש ומרענן.

גם בתחום המטבחים, אפשר לבדוק איך אנחנו רוצים לחדש, מטבח מחודש משפיע מאד. צריך לבדוק את מצב הארונות או השיש ולהחליט. לפעמים מספיק לצבוע את ארונות המטבח או להדביק עליהם טפטים יפים וחדשניים. קיימת גם אופציה נוספת וטובה והיא קניית ארונות מטבח יד שנייה או אפילו מטבחים שלמים יד שניה. הרבה אנשים מחדשים מטבח ומוכרים את הישן שלהם במחיר נוח.

שילוב של צביעת הבית בצורה מעניינת ויפה וביקור בחנות לאביזרים יפים בזול יוכלו להשוות לבית מראה מחודש ורענן.