אם אתם מעוניינים לשפץ את המטבח שלכם, או שאתם בונים בית חדש וצריכים לעצב את מטבח החלומות שלכם, סביר שאתם שוקלים להשקיע וכבר התחלתם לחפש מטבחי יוקרה. ומה הופך מטבחים רגילים למטבחי יוקרה? מטבחי יוקרה הם מטבים העשויים מהחומרים הטובים ביותר מאשר מטבחים אחרים. בעצם, כל סגנון של מטבחים יכול לאפשר לכם לבנות מטבח יוקרתי, אז אין סיבה שלא תרצו לבדוק את האפשרויות למטבחי יוקרה.

 

מטבחי יוקרה: עץ סנדוויץ' או עץ מלא?

 

כשאתם עומדים בפני הבחירה של איזה עץ לבחור, בעצם, השאלה היא לא רק לגבי העץ, אלא לגבי האיכות. אכן, סנדוויץ יכול להיות מאד איכותי, אך במבחן השנים, עץ מלא ישרוד יותר זמן, כשהוא ממשיך להראות איכותי כמו תמיד. מצד שני, קשה יותר לנקות עץ מלא מאשר לנקות עץ סנדוויץ', ואם אתם מבשלים הרבה במטבח שלכם, ייתכן שעדיף לכם חומר שמתנקה בקלות רבה יותר.

 

כמובן, גם המחיר משחק תפקיד: עץ מלא עולה יותר מאשר עץ סנדוויץ, והגוונים שלו משתנים יותר. המשמעות היא, שאם אתם רוצים שהמטבח יהיה בגוון מסויים ומבלי שינויי צבעים, בהחלט עדיף לכם לבחור בעץ סנדוויץ' ולא לקחת סיכון עם עץ מלא. מצד שני, גם עץ מלא יכול להגיע באותו צבע שרציתם, ובדרך כלל אין שינויים משמעותיים כל כך בצבע, ולכן קניית מטבחי יוקרה מעץ מלא לא אמור להיות בעייתי.

 

עץ סנדוויץ' לא יהפוך את המטבח שלהם למטבח לא יוקרתי, כשהוא משולב בצורה הנכונה בשאר המטבח. וכן, קניית מטבח מעץ מלא לא יהפוך את המטבח שלכם ליוקרתי באופן אוטומטי. לכן, אל תשללו אותו על הסף, אלא תבדקו היטב מה אתם מעוניינים לקנות ואיך אתם רוצים שהמטבח ייראה. קיימות הרבה חברות מטבחים מעולות בארץ, ואפשר למצוא כמעט כל דבר, ויותר ממה שחלמתם אי פעם.

 

אם אתם מעוניינים לקנות מטבח יוקרתי, כדאי לבדוק את האופציות העומדות בפניכם.